caddying متولدین عادات بد متولدین آذر متولدین مهر

caddying: متولدین عادات بد متولدین آذر متولدین مهر متولدین بهمن متولدین شهریور متولدین فروردین متولدین اردیبهشت

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه از بین بردن کنکور شرط دارد/ ویژگیهای مدل تازه جایگزین کنکور ، وزیر علوم

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: بحث از بین بردن کنکور باید با جایگزینی یک مدل تازه جهت سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها به خاص رشته هایی که داوطلب علاقمند زیاد

از بین بردن کنکور شرط دارد/ ویژگیهای مدل تازه جایگزین کنکور ، وزیر علوم

وزیر علوم : از بین بردن کنکور شرط دارد/ ویژگیهای مدل تازه جایگزین کنکور

عبارات مهم : آموزش

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: بحث از بین بردن کنکور باید با جایگزینی یک مدل تازه جهت سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها به خاص رشته هایی که داوطلب علاقمند زیاد دارند، صورت گیرد.

منصور غلامی در گفتگو با مهر راجع به آخرین اوضاع از بین بردن کنکور گفت: از بین بردن کنکور برنامه ای است که برعهده مجموعه آموزش و پرورش، وزارت علوم و ستاد اجرایی نقشه جامع علمی کشور قرار داده شده است و وظیفه قانونی است.

وی ادامه داد: از بین بردن کنکور باید با جایگزینی یک مدل تازه جهت سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها به خاص رشته هایی که داوطلب علاقمند زیاد دارند، صورت گیرد.

از بین بردن کنکور شرط دارد/ ویژگیهای مدل تازه جایگزین کنکور ، وزیر علوم

وزیر علوم تحقیقات و فناوری افزود: از یک طرف از بین بردن کنکور فعلی و از طرف دیگر ارائه جایگزین جهت آن پیش رو قرار دارد، بنابراین باید یک وقت به بخش دانش آموزی داده شود تا دانش آموزان جهت ورود به دانشگاه با طرح تازه آشنا شوند و از طرفی فرصتی نیز به آموزش و پرورش داده شود تا طرح تازه را جهت دانش آموزان ارائه کند.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | دانشگاه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz