caddying متولدین عادات بد متولدین آذر متولدین مهر

caddying: متولدین عادات بد متولدین آذر متولدین مهر متولدین بهمن متولدین شهریور متولدین فروردین متولدین اردیبهشت

گت بلاگز شخصیت شناسی خصوصیات و عادات بد متولدین هر ماه سال

قصد داریم به بیان خصوصیات و عادات بد و منفی متولدین هر یک از ماه های سال بپردازیم, بعد با ما همراه شوید.

خصوصیات و عادات بد متولدین هر ماه سال

قصد داریم به بیان خصوصیات و عادات بد و منفی متولدین هر یک از ماه های سال بپردازیم, بعد با ما همراه شوید.

عادات بد متولدین هر ماه

همانطور که می دانید هیچ فردی کامل نیست. اگر چه متولدین ماههای متفاوت خصوصیات خوب زیادی دارند ولی در کنار همه آنها، عادات بدی نیز دارند که در اینجا به بارزترین ارزش اشاره کرده ایم.

اگر شما هم دوست دارید بدانید که عادات بد متولدین ماههای متفاوت چیست، با ما همراه باشید.

خصوصیات و عادات بد متولدین هر ماه سال

عادات بد متولدین فروردین

فروردینی ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند. آنها منم منم های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل هست. البته این واقعا اشتباه آنها نیست، آنها دوست دارند که آنچه در سرشان می گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت اش آنها را به افرادی دیگری انتقال دهند. فروردینی ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.

عادات بد متولدین اردیبهشت

افرادی که در این ماه به دنیا آمده اند، افراد تنبل و بی انگیزه ای هستند که دوست دارند مدام روی کاناپه یا تخت ارزش دراز بکشند و استراحت کنند. اردیبهشتی ها همچنین یکی از لجبازترین افراد هستند که حتی دوست ندارند خودشان را عوض کردن دهند.

عادات بد متولدین خرداد

بدترین عادت خردادی ها این است که نمی توان خیلی روی حرف ارزش حساب کرد. در واقع آنها غیر قابل آینده نگری هستند. آنها جهت کارهایشان برنامه می چینند ولی در لحظه آخر تمام ارزش را کنسل می کنند. بنابراین خیلی نمی توان به آنها اعتماد کرد.

عادات بد متولدین تیر

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند، به همین علت تمام کارهایشان را محتاطانه انجام می دهند، از خرید لباس گرفته تا شروع کاری جدید. آنها هر لحظه به فردی در کنارشان نیاز دارند تا مراقب ارزش باشد و امنیت کارشان را تضمین کند. آنها این توصیه را نادیده می گیرند که بسیار باهوشند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند، فقط کافی است کمی اعتماد به نفس خود را اوج ببرند.

قصد داریم به بیان خصوصیات و عادات بد و منفی متولدین هر یک از ماه های سال بپردازیم, بعد با ما همراه شوید.

عادات بد متولدین مرداد

مردادی ها شخصیت قدرتمندی دارند و مدام نظراتی که در سر دارند را با دیگران به اشتراک می گذارند، ولی بدترین عادت ارزش جلب توجه هست. به عنوان مثال آنها با صدای بلند در مکان های عمومی مانند رستوران یا کتابخانه می خندند که اصلا خوشایند نیست.

عادات بد متولدین شهریور

به نظر شما عات بد شهریوری ها چیست؟ آنها کمالگرا هستند. متولدین این ماه دوست دارند که کامل ترین باشند. اگر کاری را شروع کنند، تمام تلاش ارزش را می کنند تا آن را به عالی ترین نحو ممکن به اتمام رسانند، به همین علت مدام با دوستان و خانواده یا حتی شریک زندگی ارزش درگیری دارند. این افراد دیگران را به علت بی توجهی سرزنش می کنند. در یک جمله شهریوری ها افراد پرتوقعی هستند.

عادات بد متولدین مهر

همانطور که از نامش پیداست، مهری ها افراد با مهر و محبتی هستند، اگر چه گاهی بداخلاق می شوند. از عادات بد آنها می توان به روابط اجتماعی بیش از حدشان اشاره کرد. آنها به هر جایی که قدم می گذارند، دوستان جدیدی پیدا می کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند، سر صحبت را باز می کنند. بدتر از آن تمام روز را در مورد زندگی دوستان ارزش صحبت خواهد کرد که اصلا جهت دیگران جالب نیست.

عادات بد متولدین آبان

آبانی ها افراد رکی هستند. اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود، جهت اصلاح آن درنگ نمی کنند. اگر چه آنها بی ادب نیستند ولی نمی توانند غلط های دیگران را بپذیرند. بعد موقع صحبت کردن با یک آبانی، مراقب باشید.

عادات بد متولدین آذر

متولدین آذر را می توان فیلسوف نامید. آنها دوست دارند که مدام از ذهن ارزش کار بکشند و در فضاهای متفاوت کشف و اکتشاف کنند. آذری ها از بحث کردن لذت می برند، به همین علت شاید که از همنشینی زیاد با آنها لذت کافی را نبرید.

عادات بد متولدین دی

از آنجا که متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند، مدام دیگران را به علت کمبود اطلاعات سرزنش می کنند. این افراد از نظر دیگران افراد بی ادبی هستند که فقط خودشان را می بینند. در بحث های گروهی، اگر حرف ارزش را متوجه نشوید یا آنطور که آنها انتظار دارند واکنش‌ها نکنید، خشم آنها را بر خواهید انگیخت.

خصوصیات و عادات بد متولدین هر ماه سال

عادات بد متولدین بهمن

بهمنی ها افراد منحصر بفردی هستند ولی از آنجا که هر کسی کامل نیست، آنها نیز رفتارهای بد خود را دارند. شاید بتوان گفت که بدترین عادت آنها این است که نمی توانند از دنیای خیالی خود بیرون آیند. آنها به شدت خیالپردازند به حدی که به دنیای واقعی توجه زیادی نمی کنند و همین عنوان موجب ناراحتی و عصابیت اطرافیان ارزش می شود.

عادات بد متولدین اسفند

اسفندی ها یکی از صادق ترین، خاکی ترین و مورد اعتمادترین افراد می باشند. آنها در پیدا کردن دوست مهارت بالایی دارند ولی اشکال آنها این است که نمی توانند وقت ارزش را به خوبی برنامه ریزی کنند. به بیان دیگر، آنها هر لحظه وقت کم می آورند. اگر با اسفند ماهی ها قرار ملاقات دارید، مطمئن باشید که دیر به سر قرار می رسند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: bartarinha.ir

واژه های کلیدی: متولدین | عادات بد | متولدین آذر | متولدین مهر | متولدین بهمن | متولدین شهریور | متولدین فروردین | متولدین اردیبهشت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz